Pozostałe atrakcje

Andrzej Bobrowicz PDF Drukuj Email

Historyk, regionalista, krajoznawca, pasjonat i miłośnik Warmii, Mazur i Pomorza urodzony w Olsztynie. Członek Zarządu Koła Przewodników w Olsztynie. Autor cyklu wycieczek Przewodnik czeka w pakiecie Olsztyn Aktywnie. Posiadacz certyfikatu rowerowego PTTK i opiekun turystyki rowerowej w Kole Przewodników.

Pomysłodawca Warsztatów Krajoznawczych PTTK. Kierownik i wykładowca kursów przewodnickich PTTK. Autor przewodników po Olsztynie i województwie warmińsko-mazurskim oraz regionalnych opracowań internetowych. Współpraca z PTTK, organizatorami turystyki, biurami podróży oraz klientami indywidualnymi. W pracy przewodnickiej ceni sobie uniwersalność, przyjmuje zlecenia na cały teren województwa warmińsko-mazurskiego, łącznie ze wstępami do wszystkich muzeów oraz rejsami statkami i spływami łodziami. Obsługa zwiedzania w miastach, wycieczki terenowe piesze, wodne, kolejowe i autokarowe. Różne formy turystyki kwalifikowanej: rajdy piesze z wykorzystaniem szlaków turystycznych oraz tras nieoznakowanych, wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, wycieczki łączone. Wycieczki tematyczne, historyczne, geograficzno-przyrodnicze. Specjalista od oprowadzania po mało znanych miejscach i obiektach. Trasy zwiedzania zaplanowane lub z koniecznością ułożenia. Przyjmowanie zleceń w każdym dniu tygodnia. Wystawianie faktur VAT.

 

Miasto zamieszkania: Olsztyn

Telefon: 518 833 488, 895 269 838

E-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Skype: andrzej.bobrowicz

Rok uzyskania uprawnień 2008

Numer legitymacji przew. 1116

 

 

Polecamy


Themes by http://www.website-hostingcomparison.com/